Tanie Bilety i Przewozy Autokarowe EST/Lorek


Idź do treści

Monitoring GPS - Monitorowanie i Lokalizacja Pojazdów

Monitoring GPS

Zastanawiasz się jaki system monitorowania pojazdów GPS wybrać do swojej firmy? Nie miałeś wcześniej styczności z lokalizowaniem samochodów firmowych?

Na rynku znajduje siębardzo dużo różnych aplikacji do monitorowania GPS i rozwiązań systemowych. Aby wybrać tą właściwą sprawdź opinie na temat dostwcy. Dowiedz się ilu klientów i z jakich branż obsługuje i od ilu lat ! Przeczytaj opinie na temat tej firmy, a zwłaszcza podejścia do klienta.
Sprawdźna jaki okres musisz związaćsięumową z dostawcą systemu oraz ile kosztuje system monitorowania GPS danego dostawcy? Jakie opłaty będziesz zobligowany uiszczać każdego miesiąca!Monitoring GPS bez Umowy


Zadzwoń do nas lub napisz! Nasi konsultanci pomogą dobrać odpowiednie rozwiązanie po wysłuchaniu Twoich oczekiwań. Przekaż nam dane swojego pojazdu i powiedz na jakich funkcjach i informacjach zależy Ci najbardziej. Nasze rozwiązania są dostrzegane przez różnych klientów indywidualnych oraz firmy transportowe.

Jako autorzy aplikacji Truckonline.pl do monitorowania pojazdów GPS oraz lokalizatorów GPS znamy ten temat "od podszewki". Nieustanne dopracowywanie funkcjonalności oraz nowych rozwiązań i wdrażanie pomysłów pozwala nam ciągle robić spory krok do przodu. Jest to również wynik współpracy z naszymi klientami z różnych branż. To właśnie dzięki waszym uwagom i sugestiom nieustannie pracujemy aby nasze rozwiązanie było jak najlepsze.

Decyzdując się na TruckOnline:
- pomożemy dobrać Wam odpowiedni lokalizator GPS
- poprowadzimy Was w pierwszych krokach przez naszym system lokalizacji pojazdów
- pokażemy jak samodzielnie zarządzać swoim kontem, uruchamiać konkretne raporty w danym pojeżdzie kiedy są naprawdę potrzebne czyli jak auto jeździ,
- udostęponimy wsparcie naszych konsultantów,
- nie związemy Was żadnymi terminami i umowami. Jeśli uznacie, że nasz system Was nie przekonuje zmienicie dostawcę rozwiązania.

Wprowadz:
- zarządzanie pracą przedstawicieli handlowych,
- kontrolowanie floty pojazdów GPS,
- monitorowanie paliwa,
- kontrola kierowców, a zwłaszcza ich czas pracy,
- lokalizowanie pojazdów w czasie rzeczywistym.

Zobacz jak działa nasz system monitoringu pojazdów jakim jest TruckOnline.

Linie EST/Lorek | Kup Bilet | Trasy EST | Zasady Przewozu | Kontakt | Wypożyczalnia Aut | Monitoring GPS | Folia Przeciwsłoneczna | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego