Tanie Bilety i Przewozy Autokarowe EST/Lorek


Idź do treści

Folie Przeciwsłoneczne Samochodowe. Folia Na Szyby Auta

Folie przeciwsłoneczne

Aby poprawić komfort podróżowania w upalne dni wszystkich pasażerów znajdujących się w pojeździe warto pomysleć o tym wcześniej. Doskonałym rozwiązaniem są folie przeciwsłoneczne, które po zainstalowaniu na szybach samochodowych, przeszkleniach poprawią bardzo szybko w zauważalny sposób komfort jazdu wszystkim podróżnym.


Folie przeciwsłoneczne przyczynią się m.in do obniżenia temperatury wewnątrz i to o kilka stopni. Przekonało się już o tym wielu naszych klientów, a przeprowadzone testy naszego produktu nie pozostawiają żadnych wątpliwości w tym zakresie.

Folie Przeciwsłoneczne - LlumarFolie przeciwsłoneczne samochodowe są stosowane od wewnętrznej strony szyby. Są docinane na okreslony wymiar wg przygotowanego szablonu. Po ich położeniu nie ma najmniejszego śladu oklejenia szyby.

Folia na szyby samochodowe spełnia wiele bardzo ważnych funkcji jak chociażby:
- redukuje energię słoneczną wpadającą do środka,
- przyczynia się do obniżenia temperatury wewnątrz,
- dodaje prywatności wewnątrz każdego samochodu, autobusu
- eliminuje odblaski na monitorach
- ogranicza refleksy na szybie od porysowania,
- zabezpiecza szybę przed pęknięciem i uszkodzeniami mechanicznymi,
- ogranicza szkodliwe działanie promieniowania UV.

Sprawdź jak działa folia na szyby przeciwsłoneczna! Folia odbijająca promienie słoneczne.


Ogranicz działanie klimatyzacji. Zastąp przynajmniej w części jej funkcje stosując skuteczne i sprawdzone folie przeciwsłoneczne. Sprawdź jakie produkty są dostępne do zastosowania w samochodzie. Dobierz najbardziej optymalne folie do wyglądu auta i upodobania. Nie musisz się obawiać utraty dodowu rejestracyjnego. Nasze produkty posiadająstosowne atesty i certyfikaty. Dobieramy je wspólnie z Wami doradzając odpowiedni produkt do budżetu jakim dysponujecie oraz najlepszego efektu jaki zamierzacie osiągnąć.

Umów sięz nami na wizytę. Sprawdź nasze realizacje. Zobacz opinie naszych klientów na temat produktu jaki zamówili i używają na co dzień. Profesjonalne folie na szyby samochodowe są sprawdzonym rozwiązaniem stosowanym od lat. Ich ciągłe modyfikacje i doskonalenie produktu pozwoliły nam uważać, że są najlepszym produktem na rynku samochodowym.


Linie EST/Lorek | Kup Bilet | Trasy EST | Zasady Przewozu | Kontakt | Wypożyczalnia Aut | Monitoring GPS | Folia Przeciwsłoneczna | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego